Lama Lab

Vítej v Lama Labu, v místě, kde to voní dřevem a lítaj třísky.

Lama Holds jsme založili v "pohnutém" roce 2020 jednoduše z toho důvodu, že se zavřely boulderovky a my neměli kde trénovat. Chtěli jsme si prostě udělat vlastní malou lezeckou stěnku a vzhledem k tomu, že Kwjeták (což je mimo jiný člověk, kterej má v Lama Holds na starosti vývoj nových produktů) disponoval truhlářskou dílnou, ve které občas dělal vestavby do lezeckých dodávek, nebylo nad čím dál přemýšlet. 

 

dilna_mini

P1034357598_mini


Dlouhý zimy u nás na severu

Během dlouhý zimy byl dostatek času postavit si mini boulderovku v  prázdném skladu u Jablonce nad Nisou. Jedna její fotka na Facebooku ale udělala divy - začali nám psát kamarádi a známí s žádostí o výrobu dřevěných chytů a posilovacích desek. Projekt Lama Holds začal dostávat konkrétní obrysy. 

Kwjetákovu jinak dobře vybavenou dílnu jsme doplnili o dvě CNCčka - automatický obráběcí mašiny - a začali ladit první produkty. Na konci roku 2020 spatřily světlo světa první balky a chyty Lama Holds. 

 

 

 

 


P1032532306_mini

 

Šetrnost k přírodě i kůži tvých prstů

DSC_2915_mini

Líbí se nám dělat věci jednoduše a čistě. Proto jsme si vybrali dřevo jako materiál, kterému dáváme tvar. Oproti klasickým polyuretanovým chytům, které znáš z lezeckých stěn, je dřevo ekologické a šetrné ke kůži tvých prstů. Navíc ho bereme z místních zdrojů - kvalitní český buk nám dodávají přímo z jedné liberecké truhlárny. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dlouhá cesta před námi

Víme, že je před námi dlouhá cesta. Už teď se těšíme, kam nás dovede. Buď u toho s námi - nevytahuj se, přitáhni se.

Kuba a Kuba, zakladatelé Lama Holds

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení