Lama Ambassadors

Kmen Lama 

Je jedno jestli patří do kmene pískařů, boulderistů, alpinistů nebo překližkářů. Všichni jsou součástí kmene lezců. 

Baví nás dávat dřevu tvar. A obklopovat se lezeckými nadšenci, kteří do lezení dávají vše.  

 

Lucka Hrozová

Lucku asi není nutný moc představovat. Závodní lezkyně, královna cepínů a těch nejtěžších drytoolingových cest. Mistryně republiky ve všech disciplínách závodního lezení. Lucka trénuje, mimojiné, na mini skládací stěnce, kterou jsme jí postavili na míru.

 

Janča Švecová

Neskutečně silná bouldristka která má na svém kontě boulder obtížnosti 8B+! Janča trénuje na dřevěných chytech od Lama Holds na stěnce kterou jsme jí postavili na míru a na zahřátí nosí do skal naši Bagetu.

 

Luky Černý

Všestranej sportovec, lezec a hlavně slackliner a highliner. Luky taky točí skvělý videa a dělá krásný fotky. A u sebe na balkóně má Campus Portal od Lama Holds.

 

 

Danny Menšík

Věčně rozcuchanej a rozesmátej pískař, highliner a certifikovanej horskej vůdce. Odvážný přelezy v širočinách v Ádru mu nejsou cizí, stejně jako těžký alpinistický výstupy v Chamonix spojený s highline a paraglidem. Jo a taky peče skvělý koláče! 

 

Éďa Vopatová

Edita "Éďa Vopatová", věčně rozesmátá lezkyně, která má na kontě 3x titul mistrině ČR v lezení na obtížnost a je taky několikanásobná vítězka Českého poháru v boulderingu. Na skalách má přelezené 8c. Svoji vášeň pro lezení předává dál prostřednictvím lezecký kurzů polez.cz.

Éďa se před lezením rozehřívá na naší Bagetě a na domácí stěnce jí visí slušný výběr našich chytů.