Lama Portal

Lama Portal je samonosná konstrukce, na kterou můžeš přidělat jakoukoliv balknu, lištu, obliny, prostě co tě napadne. V podstatě jsou to futra dveří, které postavíš kamkoliv ;) Portal složíš a rozlošíš mrknutím oka.

Na objednávku vyrobíme do týdne
7 990 Kč
Kategorie: Konstrukce
Hmotnost: 35 kg
Výška: 240 cm
Šířka: 115 cm
Hloubka: 90 cm
Lama Portal
Tip
ZDARMAZDARMA

Nejčastější místo, kam si lezci přidělávají balknu, je nad futra dveří v obýváku. 

Co když ale do zdi nechceš nebo nemůžeš vrtat? Jsi v nájmu, zeď by balknu neunesla nebo se ti prostě nechce posilovat v obýváku? 

Lama Portal je samonosná skládací konstrukce, díky které si můžeš desku postavit kamkoliv. Do garáže, na balkon, na terasu nebo klidně do kanceláře. Schválně, jestli během obědové pauzy uděláš víc shybů, než tvůj kolega. 

Kvůli přepravě konstrukci dodáváme rozloženou, ale podle našeho návodu ji zvládne složit každý (IKEA styl). Jediné, co k montáži budeš potřebovat navíc je klíč vel. 17 a 5mm imbus a šroubovák nebo akuvrtačku s torx bitem TX-20. Všechen spojovací materiál je součástí balení. 

Rozložený Portal zabírá plochu 90x115 cm (hloubka x šířka), na výšku má cca 240 cm (pohodlně se vejde do každé místnosti se standardní výškou stropu). Během několika vteřin můžeš stojan složit na poloviční hloubku. 

Hlavní deska Portalu má rozměr 75x30 cm (šířka x výška) a je vyrobena z 21mm překližky. Můžeš do ní z jedné stany připevnit tvoji oblíbenou balknu (třeba Totem) a mikrolišty, z druhé strany třeba obliny, sklopenky nebo stisky. Mrkni na naše dřevěné chyty, třeba se ti budou nějaké na trénink hodit. 

Mezí zadními nohami Portalu je opěrka na nohy, ta celou konstrukci ztužuje a můžeš ji využít na "odšlápnutí" nohama - odlehčíš tak rukám při tréninku na lištách, které bys plnou vahou ještě neuvisel. 

Na jedné spojovací destičce můžeš nahradit klasickou matku šroubovacím okem (dodáváme v balení) - ideální místo, kam cvakneš pytlík s mágem, aby byl pořád po ruce. 

Stojan Portal se dá jednoduše rozšířit o Campus modul. Dost kompaktní na to, abys ho ještě nemusel nikam kotvit, zároveň dost velký na sadu 5 campusových lišt. 

Lama Portal tě přenese do budoucnosti, ve které jsi mnohem silnější. 

Určeno pouze pro použití ve vnitřních suchých prostorách. V ceně je samostatná konstrukce. Posilovací deska ani lišty nejsou součástí.

Návod na sestavení (Lama Portal PDF) ke stažení. Tištěný návod do balení nepřikládáme.

 

 

Kwjeták drtí na Portalu:

Portal_shyby_mini

Upozornění: dřevo je přírodní materiál a "pracuje" v závislosti na teplotě a vlhkosti. Všechny naše výrobky jsou určeny pouze pro vnitřní použití v suchém prostředí, mimo dosah přímého slunečního záření. Kresba dřeva se může lišit, obrázky jsou pouze ilustrační.   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: