Lama Campus Portal

Lama Campus Portal je samonosná konstrukce pro campus board. Z jedné strany kampáč, z druhé strany balkna :) 

Na objednávku vyrobíme do týdne
11 990 Kč
Kategorie: Konstrukce
Hmotnost: 49 kg
Výška: 240 cm
Šířka: 115 cm
Hloubka: 90 cm
Lama Campus Portal
ZDARMAZDARMA

Lama Campus Portal je kompletní tréninkové centrum moderního lezce. 

Je to samonosná skládací konstrukce, kterou si můžeš postavit kamkoliv. Do garáže, na balkon, na terasu nebo klidně do kanceláře.

Hlavní deska Portalu má rozměr 75x30 cm (šířka x výška) a je vyrobena z 21mm překližky. Z jedné strany je k ní uchycen Campus Modul (21mm deska se standardním sklonem 15° o rozměru 60x80 cm (š x v) pro upevnění 5 ks campusových lišt). Na druhé straně desky je pořád dost místa na připevnění tvojí oblíbené balkny (třeba Totemu) a sady mikrolišt. 

Rozložený Campus Portal zabírá podlahovou plochu 90x115 cm (hloubka x šířka), na výšku má cca 250 cm (pohodlně se vejde do každé místnosti se standardní výškou stropu). Během několika vteřin můžeš stojan složit na poloviční hloubku

Mezí zadními nohami Portalu je opěrka na nohy, ta celou konstrukci ztužuje a můžeš ji využít na "odšlápnutí" nohama - odlehčíš tak rukám při tréninku na lištách, které bys plnou vahou ještě neuvisel. Verze Campus je navíc rozšířena o další ztužující prvky (zavětrovací X na zadní straně a boční sklopné vzpěry). Plně vyztužený Campus Portal je tak dost stabilní i na dynamické přesahy.

Na jedné spojovací destičce můžeš nahradit klasickou matku šroubovacím okem - ideální místo, kam cvakneš pytlík s mágem, aby byl pořád po ruce. 

Kvůli přepravě konstrukci dodáváme rozloženou, ale podle našeho návodu ji zvládne složit každý (IKEA styl). Jediné, co k montáži budeš potřebovat navíc je klíč vel. 17, imbus vel. 8mm a šroubovák nebo akuvrtačku s torx bitem TX-20. Všechen spojovací materiál je součástí balení. 

Lama Portal tě přenese do budoucnosti, ve které jsi mnohem silnější. V ceně je samostatná konstrukce. Posilovací deska ani lišty nejsou součástí.

Návod na sestavení ( Campus Portal PDF) ke stažení.

 

 

Kwjeták drtí na Portalu:

mikrace_6mm_visy_mini

Upozornění: dřevo je přírodní materiál a "pracuje" v závislosti na teplotě a vlhkosti. Všechny naše výrobky jsou určeny pouze pro vnitřní použití v suchém prostředí, mimo dosah přímého slunečního záření. Kresba dřeva se může lišit, obrázky jsou pouze ilustrační.   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: