Campus Lišta 22 mm / 50 cm

Campusové lišty ve standardních velikostech - 22, 28 a 35 mm. Délka 40 nebo 50 cm.

Skladem :)
160 Kč
Kategorie: Lišty
Hmotnost: 0.28 kg
Materiál: Bukové dřevo
Šířka: 40 / 50 cm
Hloubka chytu: 22 / 28 / 35 mm

Nahoru, dolu. Nahoru, dolu. Pořád dokola.

Campus board je léty prověřená metoda lezeckého tréninku (poprvé jej použil Wolfgang Güllich pro přípravu na cestu Action Directe, první 9a na světě). Jedná se o desku ve sklonu 15° (může být v rozmezí 10-20°), s připevněnými lištami nebo chyty různých velikostí a tvarů. Slouží především pro trénink síly prstů, dynamických kroků a preciznosti pohybů. 

Neexistuje žádný oficiální návod na umisťování chytů na campus board, každý campus je jiný, nicméně platí zásada, že čím jsou lišty větší, tím jsou i větší vzdálenosti mezi nimi. První lišta by měla začínat minimálně 150 cm nad podlahou (nebo matrací, na které stojíš).

Doporučujeme vzdálenost 15 cm mezi 22mm lištami, 20 cm mezi 28mm lištami a 25 cm mezi 35mm lištami. 

Pokud máš dost místa, můžeš pořídit i delší, 50cm lišty pro trénink širšího úchopu. 40cm lišty se zase dají po stranách doplnit o koule nebo stisky (buřty).

Trénink na campusu bys měl provádět jen tehdy, když jsi pořádně odpočatý, zahřátý a cítíš sílu! Jinak se můžeš snadno zranit. A to bys asi opravdu nerad.

Upozornění: dřevo je přírodní materiál a "pracuje" v závislosti na teplotě a vlhkosti. Všechny naše výrobky jsou určeny pouze pro vnitřní použití v suchém prostředí, mimo dosah přímého slunečního záření. Kresba dřeva se může lišit, obrázky jsou pouze ilustrační. 

mikrace_6mm_visy_mini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: